Garšaugi sejai un ķermenim. Receptes dabiskā skaistuma saglabāšanai un atjaunošanai

Meitene ar jaunu un veselīgu sejas ādu pēc ārstniecības augu lietošanas

Garšaugiem sejas un ķermeņa ādas stāvokļa uzlabošanai ir bagāta lietošanas vēsture kosmetoloģijā. Mūsdienās tos arī aktīvi izmanto gan profilaktiskos, gan terapeitiskos nolūkos. Ja izvēlaties pareizo augu līdzekli konkrētai problēmai un konkrētam ādas tipam, efekts var pārsniegt vispieticīgākās cerības. Vai vēlaties izskatīties jaunāka par savu vecumu un burtiski izstarot veselību? Tad šis raksts ir paredzēts jums.

Galvenie sejas ādas tipi

Atjaunojošu un ārstniecisku efektu panākt ar augu izcelsmes līdzekļu palīdzību būs daudz vieglāk, ja zināsi savu ādas tipu. Taisīsim nelielu dermatoloģijas izglītības programmu.

  • Normālsādai nav nepieciešama nopietna kopšana, izņemot standarta tīrīšanu un mitrināšanu. Šim tipam raksturīgs melno punktu trūkums, taukains spīdums, sausuma un sasprindzinājuma sajūta. Bet profilakses nekad nav par daudz.
  • Saussāda ir visneaizsargātākā un jutīgākā pret temperatūras svārstībām. Ziemas aukstuma un vasaras karstuma sekas burtiski atspoguļojas tā īpašnieku sejā. Ļoti bieži caur to skaidri parādās kapilārais siets, kas rada fizioloģisku un estētisku diskomfortu.
  • Tauki. Ziemā ar šāda veida ādu nav nepieciešams ietīt seju ar šalli. Tomēr visas nepilnības paplašinātu poru un raksturīgā spīduma veidā ir redzamas ar neapbruņotu aci. Turklāt tas ir īsts magnēts pret visa veida izsitumiem un iekaisumiem.
  • Kombinētsveids ir kopīgs lielākajai daļai cilvēku. Tā raksturīga iezīme ir taukaina āda T zonā (piere, deguns, zods) un normāla āda citās vietās.
  • Jūtīgsāda, tāpat kā sausa āda, ir nepanesama pret laikapstākļiem, to raksturo paaugstināta uzbudināmība un nepanesība pret lielāko daļu kosmētikas līdzekļu. Nieze, lobīšanās, sasprindzinājuma sajūta – tas arī viss. Ārstniecības augi, kuriem ir mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, ir optimāls līdzeklis šo problēmu novēršanai.
Pirms lietojat pretnovecošanās augus, jums jāzina savs sejas ādas tips.

Garšaugu priekšrocības ādai

Izmantojot ārstniecības augus kosmētikas nolūkos, varat paļauties uz šādiem rezultātiem:

  • Ādas piesātināšana ar visām nepieciešamajām uzturvielām.
  • Dziļa attīrīšana un poru savilkšana.
  • Normalizē tauku dziedzeru darbību, palīdzot ilgstoši novērst taukainu spīdumu.
  • Iekaisumu likvidēšana un profilakse, dezinfekcija.
  • Ādas mitrināšana, izlīdzināšana, balināšana.
  • Atsvaidzinošs un tonizējošs efekts.

Kādus dermatoloģiskus traucējumus var ārstēt ar ārstniecības augiem?

Iepriekš minētās fitoterapeitisko līdzekļu īpašības palīdz tikt galā ar šādām slimībām, bojājumiem un ar vecumu saistītām ādas izmaiņām:

  • pinnes;
  • sausums, kairinājums, lobīšanās;
  • taukains spīdums;
  • melni punktiņi, paplašinātas poras;
  • ādas nokarāšana, grumbas;
  • tumši loki zem acīm;
  • vecuma plankumi (ieskaitot vasaras raibumus).
Tie, kuriem ir vasaras raibumi, gūs labumu no ārstniecības augu izmantošanas

Pilns augu saraksts dažādu ādas tipu kopšanai

Tā kā, iespējams, jums nebija grūti noteikt savu sejas ādas tipu, mēs iesakām iepazīties ar ārstniecības augiem, kas ir piemēroti to darbībai.

Ādas tips Piemēroti garšaugi
Normāls dzeloņnātru lapas, piparmētru lapas, trīskāršu garšaugu virkne, kumelīšu ziedi, liepziedi, lielās ceļmallapu lapas
Sauss dzeloņnātru lapas, apiņu augļi, pelašķu garšaugi, kliņģerīšu ziedi, salvijas lapas, kumelīšu ziedi, oregano garšaugs, ložņu timiāna garšaugs
Tauki vērmeles lakstaugs, cigoriņu lakstaugs, pelašķu lakstaugs, kliņģerīšu ziedi, māllēpes lapas, asinszāles zāle, alvejas lapu sula, sudrabbērza lapas un pumpuri, parastā ozola miza, liepziedi, lielās ceļmallapas lapas, lielā diždadža sakne, nātru lapas , vībotnes sakne, piparmētru lapas
Kombinēts piparmētru lapas, asinszāles zāle, salvijas lapas, kosa zāle
Jūtīgs kliņģerīšu ziedi, Salvia officinalis lapas, kumelīšu ziedi, piparmētras lapas, trīskāršās zāles virkne, lavandas lakstaugs, linu sēklas, trīskrāsu vijolītes lakstiņš, lāču lapas

Vislabvēlīgākie augi ādai

Kā redzat, augstāk esošajā tabulā daži ārstniecības augi ir minēti vairāk nekā vienu reizi, kas norāda uz to daudzpusību. Šie augi būtu jāapspriež sīkāk.

Dzeltenā nātre

Dzeltenā nātre likvidēs pinnes un uzlabos ādas elastību

Šo aso augu jau sen izmanto kosmētikas nolūkos ādas un matu kopšanai. Tā unikālās īpašības ir saistītas ar bagātīgo ķīmisko sastāvu. Tādējādi smeldzošs nātru sulas "kokteilis", kas sastāv no silīcija sāļiem, histamīna, holīna (B vitamīna4) un skudrskābi, stimulē asins mikrocirkulāciju, uzlabojot ādas uzturu. A vitamīnam piemīt baktericīda iedarbība, palīdzot ātri likvidēt pūtītes, pinnes un kairinājumu.

C vitamīns uzlabo ādas elastību un paaugstina to barojošo kapilāru tonusu. K vitamīnam piemīt antiseptiska pretiekaisuma iedarbība, un kombinācijā ar dabīgo balinātāju palīdz atbrīvoties no vasaras raibumiem un citiem vecuma plankumiem. Karotīns, ar kuru arī šis augs ir bagāts, piešķir ādai svaigumu un veselīgu mirdzumu. Flavonoīdu, tanīnu un organisko skābju tandēms palīdz izlīdzināt grumbas, nodrošinot redzamu atjaunojošu efektu. Un visbeidzot, nātres sastāvā esošais bioloģiski pieejamais kālijs nodrošina dabisku ādas mitrināšanu.

farmaceitiskā kumelīte

Kumelīte stimulē asinsriti, palīdzot novērst grumbas

Šis augs ir ievērojams ar to, ka piemērots jebkuram ādas tipam, nodrošinot mīkstinošu, pretalerģisku, baktericīdu, pretsēnīšu, pretiekaisuma un reģenerējošu efektu. Kumelīšu bioaktīvās vielas stimulē asinsriti un atslābina sejas muskuļus, tādējādi palīdzot mazināt grumbas. Losjoni, kas izgatavoti no šī auga ziedu uzlējuma, palīdz pret saules apdegumiem, alerģijām un pinnēm, likvidē maisiņus un tumšos lokus zem acīm, paātrina brūču un mikroplaisu dzīšanu, veido neredzamu aizsargplēvi uz ādas.

Šis augs ir ideāli piemērots arī sejas ādas attīrīšanai. Turklāt gan ārējai, gan iekšējai lietošanai. Otrajā variantā tas veicina toksisko un balasta vielu izvadīšanu no organisma, kas provocē dermatoloģiskus traucējumus.

Tomēr ir viena svarīga nianse: ne katra kumelīte ir zāles. Īstajam vajadzētu būt rūgtam, kas norāda uz vērtīgas ēteriskās eļļas komponenta - hamazulēna klātbūtni tā sastāvā, kas nosaka lauvas tiesu no tā labvēlīgajām īpašībām. Ņemt vērā!

Calendula officinalis

Calendula officinalis ir universāls augs, kas piemērots jebkuram ādas tipam.

Runājot par to, kuri augi ir visnoderīgākie sejas kopšanai, nevar nepieminēt šo brīnišķīgo augu, kas daudziem vairāk pazīstams kā kliņģerīte. Pateicoties unikālajam sastāvam, tas ir ideāli piemērots taukainai, sausai un jutīgai ādai vienlaikus. Oleanolskābe kliņģerīšu ziedu sastāvā uzlabo asins piegādi šūnām un audiem, glikozīdi nodrošina pretiekaisuma īpašības, bet flavonoīdu komplekss nodrošina auga antioksidanta īpašības. Pēdējā minēto vielu grupa, cita starpā, veicina hialuronskābes uzkrāšanos organismā, kas ir dabiskās ādas mitrināšanas atslēga. Karotinoīdi, kas piešķir kliņģerīšu ziedošajai daļai piesātinātu oranžu krāsu, ir A vitamīna prekursori, kuru svarīgās īpašības mēs jau apspriedām iepriekš.

Šo un virkni citu bioaktīvo vielu kombinācija mitrina, nomierina, mīkstina, attīra, aizsargā un tonizē ādu, atjauno tās struktūru šūnu līmenī, piemīt izgaismojoša un pretnovecošanās iedarbība, uzlabo sejas krāsu, piešķirot tai veselīgu mirdzumu. .

Lai saglabātu ķermeņa ādas dabisko skaistumu un elastību, lieliski noder siltas ārstnieciskās vannas, kurām pievienots kliņģerīšu ziedu novārījums un jūras sāls. Un karstā ūdens augu procedūras nomierina ādas niezi, ir dezinficējoša un brūces dziedējoša iedarbība, palīdzot ar jebkādiem dermatoloģiskiem traucējumiem. Tajā pašā laikā vannošanās laikā izdalītās ēteriskās eļļas labvēlīgi iedarbojas uz visu ķermeni kopumā, stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot garastāvokli.

Vai meklējat patiesi veselīgu un videi draudzīgu ādas kopšanas līdzekli? Tad iesakām pievērst uzmanību Kalta šķirnei kliņģerītei, kas tiek audzēta bez ķimikāliju izmantošanas lielā attālumā no lielajām pilsētām un rūpniecības uzņēmumiem. Un, kas ir arī svarīgi, noderīgo vielu (jo īpaši flavonoīdu un karotinoīdu) satura ziņā tas ir ievērojami pārāks par savvaļas vai kultivētiem analogiem.

Piparmētra

Piparmētrai piemīt atjaunojoša iedarbība, pateicoties tās sastāvā esošajam arginīnam

Vēl viens neticami labvēlīgs augs jebkuram ādas tipam. Turklāt ikviens var viegli nosaukt vismaz vienu no tā īpašībām. Flavonoīdu, askorbīnskābes un piparmētru ēteriskās eļļas kompleksam, kas bagāts ar mentolu, ir atsvaidzinoša un tonizējoša iedarbība, novēršot tūsku un tumšos lokus zem acīm. Ramnose stimulē kolagēna ražošanu, tādējādi palīdzot atbrīvoties no grumbām un novērst jaunu grumbu parādīšanos. Atjaunojošo efektu pastiprina aminoskābe arginīns, kas atrodas arī augā. Piparmētru tanīni ir ļoti noderīgi arī cīņā pret ar vecumu saistītām izmaiņām ādā, savukārt sveķainās vielas paātrina brūču un mikroplaisu dzīšanu.

Tvaika vannas ar piparmētru lieliski noder dziļo ādas slāņu attīrīšanai, melngalvju un rosacejas (mikroasinsvadu) tīklojumu atbrīvošanai, sejas ādas uzlabošanai. Turklāt uz šī auga bāzes var pagatavot brīnišķīgas mitrinošas, mīkstinošas un balinošas maskas, kurām būs redzama iedarbība jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Runājot par vērtīgākajām piparmētru šķirnēm no bioloģiskā viedokļa, labāk ir dot priekšroku šķirnei "Kip", kas ir līderis flavonoīdu un tanīnu satura ziņā.

Salvia officinalis

Salvia officinalis kavē enzīmu darbību, kas saistīta ar ādas novecošanos

Šis augs ir pelnījis īpašu pieminēšanu, jo tas ir fitoestrogēnu avots. Kā zināms, dzimumhormonu deficīts sievietēm, kas visvairāk jūtams menopauzes laikā, negatīvi ietekmē daiļā dzimuma veselību kopumā un īpaši ādas stāvokli. Salvijas lietošana atsevišķi vai kombinācijā ar citiem līdzīgu īpašību garšaugiem palīdz samazināt prolaktīnu un tajā pašā laikā paaugstināt estrogēna līmeni līdz optimālām vērtībām, kas burtiski rada atjaunojošu efektu, atgriežot sievietes veselīgu un ziedošu izskatu. Ir zinātniski pierādīts, ka salvijas iekšķīga lietošana inhibē 50% ar novecošanos saistīto enzīmu aktivitātes.

Tiem, kuri vēl pāragri domāt par vecumu, profilakses nolūkos noder salvijas dzeršana. Un kā ārējs līdzeklis tas ir ideāli piemērots kombinētai ādai, savelk poras un neatgriezeniski novērš tauku spīdumu T-zonā. Uz šī auga bāzes izgatavotajiem novārījumiem, maskām, skrubjiem un citiem kosmētiskajiem augu produktiem piemīt pretiekaisuma, nomierinošas, baktericīdas un brūces dziedinošas īpašības, palīdzot novērst jebkādus dermatoloģiskus traucējumus un to izraisītājus.

Tā kā viena no galvenajām salvijas vērtībām ir tās unikālā ēteriskā eļļa, medicīniskiem nolūkiem labāk izvēlēties produktu, kurā ir maksimālais šīs sastāvdaļas saturs.

Pelašķi

Pelašķi attīra, baro un nomierina ādu, padarot to svaigāku, gludāku un mīkstāku

Ja runājam par to, kurš garšaugs ir vislabākais galvas ādas kopšanai, tad pelašķi būs vismaz pirmajā trijniekā. Īpaša interese šajā gadījumā ir tā antiseborejas īpašība jeb, vienkāršāk sakot, atbrīvošanās no blaugznām. Tas panākts, pateicoties ēteriskās eļļas klātbūtnei augā, kuras sastāvdaļas kopā nodrošina antibakteriālu, attīrošu, mitrinošu un nomierinošu efektu.

Tajā pašā laikā tanīnu, organisko skābju un K vitamīna dabiskās formas komplekss nodrošina pelašķu pretiekaisuma, savelkošo, brūces dziedinošo efektu, mazinot galvas ādas niezi un lobīšanos, samazinot pūtīšu intensitāti. uz sejas un ķermeņa.

Maskas ar pelašķu lieliski attīra, baro un nomierina ādu, padarot to svaigāku, gludāku un maigāku. Turklāt šis efekts tiek sasniegts pēc vairākām procedūrām. Pēc mazgāšanas var izskalot matus ar novārījumu, pateicoties kam tiek atjaunota to struktūra.

Daudziem tas būs atklājums, taču arī pelašķi tiek selekcionēti un kultivēti, kā dēļ tajā ievērojami palielinās bioaktīvo vielu koncentrācija. Tādējādi vienai no šķirnēm raksturīgs augsts flavonoīdu, saponīnu, tanīnu un ēterisko eļļu saturs.

Trīspusējā secība

Trīspusējā secība ir efektīva cīņā pret ādas bojājumiem un slimībām

Ir grūti nosaukt vismaz vienu slimību vai ādas integritātes pārkāpumu, kurai šis apbrīnojamais augs nepalīdzētu. Augu novārījums, ko izmanto ārīgi kā losjonu vai vannu, efektīvi tiek galā ar dermatītu, alerģiskiem un aknes izsitumiem, psoriātiskiem bojājumiem, strutojošām brūcēm, nātreni, skrofulu un seboreju. Daudzas atsauksmes liecina, ka šādas procedūras pat palīdz samazināt kārpas.

Dzēriena veidā šis ārstniecības augs ādai uzlabo kuņģa-zarnu trakta darbību, normalizē vielmaiņu, kas palīdz novērst dermatoloģisku problēmu pamatcēloņus. Sērijas unikālās īpašības ir saistītas ar veselu bioloģiski aktīvo vielu kompleksu, tostarp flavonoīdus, tanīnus, karotinoīdus, ēterisko eļļu un C vitamīnu.

Augs ir vienlīdz piemērots gan tīrai, gan jutīgai ādai. Tā ir dažādu augu izcelsmes preparātu nemainīga sastāvdaļa.

Labākās receptes skaistumam un veselīgai ādai, pamatojoties uz ārstniecības augiem

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai pārbaudītas receptes, kuru pamatā ir iepriekš minētie augi dažādu ādas tipu kopšanai.

Augu maskas lietošana sejas ādas kopšanai un atjaunošanai

Augu maskas normālai ādai

Neliels precizējums: uzklājiet maskas plānā kārtā uz iepriekš attīrītas ādas. Nomazgāt ar remdenu ūdeni. Ja tie ir izgatavoti uz eļļas/tauku bāzes, tad siltāki, bet ne karsti. Lai panāktu viendabīgu konsistenci, augu materiālu pirms brūvēšanas ieteicams vispirms samalt kafijas dzirnaviņās.

Recepte Nr. 1

Sajauc 1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu nātru lapu ar tādu pašu daudzumu silta piena un pusi jēla olas dzeltenuma. Sajauc līdz gludai un uzklāj 15-20 minūtes.

Recepte Nr. 2

Ņem 1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu garšaugu un piparmētru lapas. Augu maisījumu aplej ar 1 glāzi (150 ml) verdoša ūdens un ļauj apmēram pusstundu brūvēt zem vāka. Pēc atdzesēšanas pievienojiet 1 tējkaroti cietes vai jebkuru miltu biezumam. Sajauc. Uzklājiet masku 30 minūtes.

Augu maskas taukainai ādai

Recepte Nr. 1

Ņem pa 1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu ceļmallapu un piparmētru lapu, uzvāra ar 1 glāzi verdoša ūdens. Pēc atdzesēšanas notecina lieko šķidrumu un pievieno 1 deserta karoti šķidrā medus. Uzklājiet masku 20 minūtes.

Recepte Nr. 2

Ņem pa 1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu zālaugu asinszāli un kumelīšu ziedus, aplej ar 1 glāzi verdoša ūdens un 10 minūtes patur uz mazas uguns. Atdzesē līdz patīkamai temperatūrai, pievieno tējkaroti kviešu vai rīsu miltu un samaisa līdz gludai. Turiet masku uz sejas, līdz tā ir pilnībā izžuvusi.

Recepte Nr. 3

Vāriet 1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu māllēpes lapu 10 minūtes uz lēnas uguns. Atdzisušo buljonu, tāpat kā iepriekšējā receptē, koncentrē ar tējkaroti, līdz tas kļūst par biezu miltu masu. Turiet siltu maisījumu uz ādas 20-25 minūtes. Lai panāktu ilgstošu efektu, procedūra jāveic vismaz 2 reizes nedēļā.

Zāļu maskas sausai un jutīgai ādai

Recepte Nr. 1

1 ēdamkaroti sasmalcinātu sausu kumelīšu ziedu ielej ½ glāzē verdoša ūdens un atstāj uz vāka 25–30 minūtes. Atdzesē, notecina lieko šķidrumu, pievieno 1 tējkaroti medus, samaisa viendabīgā masā. Uzklājiet masku 15 minūtes.

Recepte Nr. 2

Ņem pa 1 ēdamkaroti sasmalcinātu kaltētu kumelīšu, kliņģerīšu un apiņu ziedu. Uzvāriet augu maisījumu ar 1 glāzi verdoša ūdens. Pēc atdzesēšanas noteciniet lieko šķidrumu un pievienojiet 1 tējkaroti pilna tauku satura saldā krējuma, pēc tam kārtīgi samaisiet, līdz kļūst putrains. Uzklājiet masku 20 minūtes.

Recepte Nr. 3

2 ēdamkarotes sasmalcinātu sausu salvijas garšaugu ielej 1 glāzē verdoša ūdens. Atdzesē līdz +40°C, notecina lieko šķidrumu, pievieno ½ tējkarotes olīveļļas vai sezama eļļas un samaisa līdz gludai. Pēc šādas maskas uzklāšanas uz sejas jāuzklāj silta un mitra kokvilnas salvete. Turiet maisījumu 25 minūtes, noskalojiet ar siltu ūdeni un pēc tam nomazgājiet ar aukstu ūdeni.

Pēc lietošanas atjaunojošā maska ​​jānomazgā ar siltu ūdeni.

Augu maskas kombinētai ādai

Recepte Nr. 1

3 ēdamkarotes sasmalcinātu, sausu kumelīšu ziedu ielej 200 ml verdoša ūdens un ļauj ievilkties. Pēc infūzijas atdzesēšanas līdz komfortablai temperatūrai samitriniet tajā vates kārtu un uzklājiet iegūto maisījumu 25 minūtes, pārklājot to ar salveti. Pēc maskas noņemšanas nomazgājiet ar siltu ūdeni un uzklājiet seju barojošu krēmu.

Recepte Nr. 2

Ielejiet 2 ēdamkarotes sasmalcinātu sausu garšaugu ar 1 glāzi verdoša ūdens. Atstāj uz 1 stundu, izkāš. Gatavajā infūzijā samitriniet marles audumu un uzklājiet to kā masku uz sejas. Turiet apmēram 20 minūtes. Pirmajā nedēļā veiciet procedūru 2-3 reizes, pēc tam 1 reizi.

Zāļu maskas ādas elastībai un grumbu izlīdzināšanai

Recepte Nr. 1

Sajauc 4 tējkarotes sasmalcinātu kaltētu kumelīšu ziedu ar tādu pašu daudzumu pilna tauku satura kefīra un 1 jēlu olu. Uzklājiet iegūto masu uz sejas 20-25 minūtes, pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni.

Recepte Nr. 2

Ņem pa 1 ēdamkarotei sasmalcinātas sausās kumelītes, piparmētras, asinszāles, māllēpes un salvijas. Iegūto maisījumu uzvāra ar verdošu ūdeni, cieši aizver trauku un atstāj uz 30 minūtēm. Pēc tam notecina lieko šķidrumu, pievieno 1 tējkaroti olīveļļas (taukainai ādas tipiem eļļas vietā izmanto zema tauku satura skābo krējumu). Vienmērīgi uzklājiet maisījumu uz sejas un pārklājiet ar kokvilnas drānu. Turiet masku 20 minūtes.

Recepte Nr. 3

Ņem pa 1 tējkarotei sasmalcinātu sausu piparmētru lapu un zaļo tēju, pievieno 1 ēdamkaroti trekna skābā krējuma. Samaisa līdz gludai. Uzklājiet maisījumu uz sejas 40 minūtes, pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni un ziepēm.

Sieviete apbrīno masku iedarbību uz ārstniecības augiem

Veselīga un skaista āda sākas no iekšpuses

Uzskaitītie augi ādas attīrīšanai, mitrināšanai vai izlīdzināšanai var kļūt par jūsu uzticīgajiem palīgiem jaunības un skaistuma saglabāšanā daudzus gadus. Taču, nepalīdzot ķermenim no iekšpuses, kosmētiskās fitoprocedūras būs tikai puslīdz pasākums.

Pirmā lieta, kas šajā gadījumā nāk prātā, ir vitamīnu uzņemšana. Un tas ir absolūti godīgi, jo no pārtikas vienkārši nav iespējams iegūt visas uzturvielas, kas nepieciešamas, lai uzturētu sevi labā formā un lieliskā formā. Šķiet, ka problēma nav sasodīta - visu, kas mūsu ķermenim trūkst, var viegli atrast aptiekā. Tas ir tikai tas, ka viss šis vitamīnu un minerālvielu daudzums sintētiskā veidā tiek absorbēts ārkārtīgi negribīgi. Turklāt daudzas citas svarīgas problēmas paliek neatrisinātas, kas noved pie ādas stāvokļa pasliktināšanās un tās agrīnas novecošanas.

Labākais variants, ņemot vērā visas izteiktās nianses, būtu ņemt dabisku kompleksu. Pirmā lieta, kurai jāpievērš uzmanība, pētot šo zāļu sastāvu, ir flavonoīdu antioksidantu trio no kvercetīna grupas + vitamīni C un E. Fakts ir tāds, ka visi negatīvie procesi, kas notiek cilvēka organismā, ir vienā vai otrā veidā saistīti. ar brīvo radikāļu darbību. Ir zinātniski pierādīts, ka 90% agrīnas novecošanas pazīmju un vairāk nekā 50 nopietnu slimību ir uz šo diversantu daļiņu sirdsapziņas. Antioksidanti ir paredzēti, lai neitralizētu to vardarbīgo darbību, no kuriem spēcīgākais augu pasaulē ir Sibīrijas lapegles flavonoīds. Un kombinācijā ar C un E vitamīniem šī viela darbojas vēl pārliecinošāk un efektīvāk. Cita starpā tas ir lielisks asinsvadu toniks un kapilāru aizsargs, nodrošinot nepārtrauktu saistaudu - mūsu ķermeņa orgānu un sistēmu pamatu - uzturu. Askorbīnskābe ir arī daudzu bioķīmisko procesu katalizators. Tādējādi tas veicina kolagēna šķiedru veidošanos, kas arī ir ļoti svarīgi ādas stiprināšanā un tās elastības palielināšanā.

Kompleksa multivitamīnu daļu pārstāv tikai divi komponenti. Bet kāda veida! Apmēram 250 derīgās vielas satur preparātā iekļautais peru pieniņš un vairāk nekā 100 bišu ziedputekšņi (ziedputekšņi). Šajā sarakstā ir 20 aminoskābes, tajā skaitā neaizvietojamās, aptuveni 30 makro un mikroelementi, desmitiem vitamīnu, brīvās taukskābes, fermenti, kas palīdz visam iepriekšminētajam pēc iespējas labāk uzsūkties. Šīs uztura kūkas glazūra ir peru pienā esošās hormoniem līdzīgās vielas, kas jo īpaši nodrošina dabisku estrogēna līmeņa paaugstināšanos. Un pēdējie, kā mēs jau zinām, ir ārkārtīgi svarīgi, lai saglabātu sieviešu dabisko skaistumu un saglabātu jaunību.

Tomēr arī vīriešiem nevajadzētu ignorēt kompleksu. Bišu produktu kombinācija medikamentā veicina jūsu pašu testosterona - spēka, pārliecības un seksuālās aktivitātes hormona - ražošanu. Tātad visi noteikti uzvarēs. Esiet veseli un pārējais sekos!